MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 5511392
nr 551 1392
Byrå
rokokostil, längd: 69, djup: 33, höjd: 66
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 november 2008
kl 16:56:46
100 kr
550 kr
200 kr
300 kr
550 kr